X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
ویژه نامه تلنگر

امروز:
آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:
نسخه موبایل اضافه به علاقمندی ها خوراک فید

معرفی کتاب: 
طوبای کربــلا

قسمت اول     قسمت دوم    

تبلیغات
از روزیکه شنیدم دربین ماهستی، به همه سلام میکنم! السلام علیک یااباصالح المهدی یاصاحب الزمان (عج) به وبگاه تلنگر خوش آمدید                                     ::. خوشا به حال زمان که صاحبش تویی..!! .::              اگر مقصد پرواز است.. قفس ویران بهتر! پرستویی که مقصد را در کوچ می بیند از ویرانی لانه اش نمی هراسد.
تبلیغات
| نویسنده: تلنگر
بازدید :  مرتبه

یه روز یه ترکه..   

اسمش ستارخان بود، شاید هم باقرخان..؛ خیلی شجاع بود، خیلی نترس.. ؛یکه و تنها از پس ارتش حکومت مرکزی براومد، جونش رو گذاشت کف دستش و سرباز راه مشروطیت و آزادی شد، فداکاری کرد، برای ایران، برای من و تو، برای اینکه ما توی این مملکت آزاد زندگی کنیم!        

یه روز یه رشتیه...  

اسمش میرزا کوچک خان بود، میرزا کوچک خان جنگلی؛برای مهار کردن گاو وحشی قدرت مطلق شاه تلاش کرد، برای اینکه کسی توی این مملکت  ادعای خدایی نکنه؛ اونقدرجنگید تا جونش رو فدای سرزمینش کرد.

یه روز یه لره...  

اسمش کریم خان زند بود، موسس سلسله زندیه؛ساده زیست، نیک سیرت و عدالت پرور بود و تا ممکن میشد از شدت عمل احتراز میکرد.

یه روز یه قزوینی یه...  

به نام علامه دهخدا ؛از لحاظ اخلاقی بسیار منحصر به فرد بود و لغت نامهای که نوشته یکی از کاملترین لغت نامههای زبان فارسیه..

یه روز ما همه با هم بودیم...، ترک و رشتی و لر و اصفهانی تا اینکه یه عده رمز دوستی ما رو کشف کردند و قفل دوستی ما رو شکستند... ؛حالا دیگه ما برای هم جوک میسازیم، به همدیگه میخندیم!!! و اینجوری شادیم!

 این از فرهنگ ایرانی به دور است. آخه این نسل جدید نسل قابل اطمینان و متفاوتی هستند!

صفحه 10   

تبلیغات

تبلیغات

http://acc.aftab.cc/img/savehsara_ads.png