X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
ویژه نامه تلنگر

امروز:
آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:
نسخه موبایل اضافه به علاقمندی ها خوراک فید

معرفی کتاب: 
طوبای کربــلا

قسمت اول     قسمت دوم    

تبلیغات
از روزیکه شنیدم دربین ماهستی، به همه سلام میکنم! السلام علیک یااباصالح المهدی یاصاحب الزمان (عج) به وبگاه تلنگر خوش آمدید                                     ::. خوشا به حال زمان که صاحبش تویی..!! .::              اگر مقصد پرواز است.. قفس ویران بهتر! پرستویی که مقصد را در کوچ می بیند از ویرانی لانه اش نمی هراسد.
تبلیغات
| نویسنده: تلنــگر
بازدید :  مرتبه

این روزها حوزه جنگ و دفاع از انقلاب اسلامی و کشور به عرصههای مجازی کشیده شده و از همین رو بارها مشاهده شده است که سردمداران دول استعمار خبر از وجود بسته یا چمدانهای اینترنت در فضای سایبر برای مبارزه با جمهوری اسلامی ایران میدهند. اگر شما یکی از کاربران پای کار اینترنت باشید شاهد آن هستید که گوگل سرویس جدیدی را به عنوان گوگل پلاس وارد شبکه مجازی کرده است.

به نظر میرسد آمریکا و انگلیس یا به عبارتی گرگ و روباه پیر در میان خود به جمع بندی رسیدهاند که آمریکا با ابزار نرم (مثل اینترنت) و انگلیس با روشهای دیپلماتیک و ابزارهایی چون تارنمای سفارتخانه خود، تهاجمی نرم را علیه جمهوری اسلامی ایران شکل دهند.

گوگل پلاس در واقع سرویسی است که آمریکا برای جبران افت شدید بازدید کاربران فیس بوک تهیه و تدارک دیده و جایگزین پروژه شکست خورده Real Time در گوگل شده است.

در واقع همان گونه که با اعلام رسمی اریک اشمیت، مدیرعامل سابق و رئیس هیئت مدیره فعلی گوگل، پروژه جمعآوری اطلاعات کاربران (که بزرگترین منبع درآمد گوگل محسوب میشود) وارد فاز گستردهتری شد و این مسئله از مدتی پیش در تغییرات بخش پروفایل گوگل بیشتر از سرویسهای دیگر این تارنما قابل مشاهده است.

در ادامه پروژه، سازمان جاسوسی ایالات متحده آمریکا (سیا) در صدد تشکیل پرونده هویتی با محوریت جذب اطلاعات فردی و اجتماعی و استفاده از اعضای بدنه اجتماعی هر جامعه برای «جاسوسیِ باز» برآمد و در حقیقت ضمن جمع‌آوری اطلاعات شخصی افراد به صورت فرد به فرد از آنها به عنوان یک جاسوس استفاده کرده و با کمک اطلاعات فردی در مواقع خاص اقدام به ایجاد جو اجتماعی مورد نظر خود به قصد تحقق اهداف شیطانی از پیش تعیین شده کرد.

این شبکه نمونهای بزرگ از نقض حقوق اجتماعی و فردی افراد است که با سیستم پیشرفته بکار رفته در آن، سرقت تصاویر و اطلاعات فردی اعضای شبکه از رایانه و تلفن همراه آنان صورت میگیرد که متأسفانه این پدیده در شبکه‌های اجتماعی آمریکایی به امری طبیعی تبدیل شده است. یکی دیگر از مهمترین کارکردهای این سیستم برای شیطان بزرگ، بسط وگسترش تهاجم فرهنگی و از میان بردن مرزهای حریم خصوصی و حیا در جامعه است که از سالها پیش با ایجاد شبه شبکههای اجتماعی و تشویق افراد به شکستن حریمها پیگیری میشد ولی در این سرویس با قدرت بیشتری دنبال می شود.  

صفحه ۱۱   

تبلیغات

تبلیغات

http://acc.aftab.cc/img/savehsara_ads.png